25 Ekim 2020
Ana Sayfa / Hakkımızda / Başarılarımız

Başarılarımız

2007 -2008 BUSSAD (Bursa Su Sporları Antrenörleri ve Sporcuları Spor Klübü Derneği

Derneğin Kuruluşu çalışmalarımda tarafımıza verilen Başkan’ lık görevi ile spordan uzaklaşmış bu günün ANNE ve Babalarını tekrar Yüzmeye dönmelerine çalışılmış ve tüm Türkiye’mize örnek olabilecek MASTERLARIN başlamasına ön ayak olunmuş bu süre içerisinde; YÜZME ŞENLİKLERİ , Ağaç Dikme Etkinliği, Yüzücülerin diş Taramaları, Çeşitli Yemek Organizasyonları, Ailelerimizle Yarışlara gitme, Tekne Gezileri ve diğer çalışmalara öncülük edilmiştir. 2008 Eylül ayı itibariyle görev yeni yönetime devredilmiş 2009 Ekim itibariyle Dernekten ayrılınmıştır.

2008 BUSSAD YÜZME ŞENLİĞİ

MASTERLARIN birbirleriyle kaynaşması için yapılan bu organizasyona Tüm Türkiye’den 80 katılımcı katılarak ilk defa unısex 8X25 Mt. Serbest Yüzme yarışmaları yapılmış , Anne ve Babalar çocuklarıyla birlikte 25 Mt yüzme gösteri yarışları yapmışlar, Sutopu Müsabakası yapılmış , ilk gün Yemek ikramı sonrası Canlı Müzik eğlencesi , ikinci Gün Sabah kahvaltısı SUKAYPARK‘ta Kahvaltı ve Su Kayağı yapıldıkdan sonra Havuza dönülerek ikinci gün yarışları yüzülerek güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapılmış ve MASTER oluşumunun temelleri daha da güçlendirilmiştir.

2008 ULUSLARARSI BOĞAZİÇİ YÜZME YARIŞLARI

45-49 Yaş grubunda DENİZ SEYMEN (SPORCU-ANTRENÖR Ve DERNEK BAŞKANI olarak katıldığı müsabakalarda) birincilik elde etmiştir.

29 EKİM 2008 İSTANBUL MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ULUSLARARASI CUMHURİYET MASTERLAR YÜZME ŞAMPİYONASI


Müsabaka Sonrası basın ile Birliktelik;

Törenden bir görünüm;

2008 Yaz Sezonu Nilüfer Belediyespor YÜZME OKULLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜMÜZ

Bu çalışmalarda yaklaşık 1500 çocuk la ilgilenildi. Çalışmalar ŞAHİNKAYA Kapalı Yüzme Havuzu ve AQUA KAYDIRAKTA yapılmıştır. Bu çalışmalarda yaklaşık 100 başarılı sporcu adayı tarafımızdan belirlenmiştir.

NİLÜFER BELEDİYESİ KONAK OLİMPİK YÜZME TESİSLERİ

AĞUSTOS 2008 içerisinde BAŞKAN MUSTAFA BOZBEY tarafından Konakta yapılacak OLİMPİK YÜZME TESİSLERİNİN DANIŞMANLIĞI ANTRENÖR DENİZ SEYMEN‘ e verildi . DENİZ SEYMEN bu görevini Tüm inşaat süresince adına bir leke gelmeden başarıyla sürdürmüş BURSA’mıza güzel bir tesis kazandırılmasında pay sahibi olmuştur. Tekrar söylüyoruz HAVUZLARI sporcular ve ANTRENÖRLER kullanacağından Mimari Projenin Başlangıcında mutlaka danışılmalıdır. Örneğin Konak yapım öncesi ilk proje ve çalışmalarımız sonucundaki şimdiki durumu göz önünde bulundurulabilir.

EYLÜL 2009 itibariyle NİLÜFER BELEDİYESİ BAŞKANI Mustafa BOZBEY ile görüşülerek Spor kulübünün Yüzme Takımı kurulmayacak ise biz DENİZ YILDIZLARI olarak kurabileceğimizi beyan ettik bunun üzerine Başkanın emri doğrultusunda BAŞ ANTRENÖRLÜK göreviyle YÜZME TAKIMINI KURDUK.

VELİ TOPLANTILARI

YARIŞLAR

ÇALI YÜZME HAVUZU AÇILIŞ TÖRENLERİ

DENİZ YILDIZLARI YAŞGRUBLARI YÜZME TAKIMI KURULUŞ ÇALIŞMALARI