28 Kasım 2020
Ana Sayfa / Haberler / Yüzme Çalışmalarımız Devam Ediyor

Yüzme Çalışmalarımız Devam Ediyor

YÜZME OKULU , YETİŞKİN YÜZME , YÜZME TAKIMIMIZ  ve REHABİLİTASYON YÜZME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Yüzme Okulu çalışmalarımız 8 DERSLİK eğitimlerimizle CUMARTESİ-PAZAR saat 12.00 de KARAMAN Yüzme Havuzunda devam etmektedir. Temel Eğitim çalışmalarını kapsayan bu çalışmalarda bir grup çocuğumuz SAĞLIKLARI için yüzme çalışmalarına KIŞ boyunca devam edeceklerdir. Diğer grup ise takımımızın altyapısına girebilmek için Yüzme Teknik çalışmaları eğitimlerine alınarak Takım ruhu , disiplin ve  hedefe odaklanarak çalışmalarına devam etmektedirler.
Resimler için tıklayınız.

Yetişkin Yüzme ve MASTER Yüzme Takımımız (unısex) haftanın 2 günü SOĞANLI Yüzme Havuzunda. BAYAN grubumuz  Hafta sonu KARAMAN Yüzme Havuzunda hem yüzme öğreniyorlar hemde sağlıkları için Antrenman yaparak daha dinç ve enerjik forma kavuşuyorlar.
Resimler için tıklayınız.

Yüzme Takımımız takıma katılan yeni sporcularımızla daha da güçlü bir takım olma yolunda umutla çalışmalarına devam etmektedir. YENİ SEZONDA bütün sporcularımıza başarılar dileriz.
Resimler için tıklayınız.

REHABİLİTASYON Yüzme çalışmalarımızda öncelikle özel derslerimizle ve daha sonra grup derslerimizle kişilerin sağlıkları için önemli çalışmalar yapmaktayız.
Resimler için tıklayınız.

- Deniz Seymen

Sporcu, Antrenör , Bursa Deniz Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Dernek Başkanı, 2 Çocuk babası, neşeli hayat dolu...

Şunları Deneyin

BURSA GENÇLİK HİZMETLERİ İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ KIŞ BİATLON YARIŞLARI

27-29 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan yarışlarda sporcularımız AZRA ŞEN 4, DEMİR TETİK 4, HASAN BEKAR …